Generic filters
Tylko w tytułach
Kategorie imprez
Festiwal
Inne
Kabaret
Koncert
Konkurs
Plener
Spektakl
Warsztaty
Wystawa
Szukaj
Close this search box.

ABC Sztuki – Teatr…ciąg dalszy

 Kolejna odsłona cyklu spotkań warsztatowych, skierowanych do grup teatralnych z zielonogórskich placówek oświatowych i kulturalnych. Działania odbyły się dzięki Programowi Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży, realizowanemu przez Zielonogórski Ośrodek Kultury.

W drugiej części teatralnej przygody wzięły udział grupy teatralne: „Kuku-Kółka” ze Szkoły Podstawowej nr 15, „Świerszcze” ze Szkoły Podstawowej nr 17, „Kostka” i „Kosteczka” z Zespołu Szkół Katolickich, grupa młodzieży ze Środowiskowego Domu Samopomocy nr 3, teatr z Wolnej Szkoły Demokratycznej, „TeatrAnanaski” ze Szkoły Podstawowej nr 2, „Poczwary” z Zespołu Edukacyjnego nr 7, teatr z VII Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego oraz „1-2-3” z Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej  im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze.

Warsztaty z młodymi aktorami prowadziły reżyserki Alicja Niewiadomska oraz Małgorzata Paszkier-Wojcieszonek. Śmiech i zabawa były nieodłącznym elementem każdego spotkania. Kreatywność, wyobraźnia, otwartość, umiejętności sceniczne, pewność siebie – to tylko niektóre z elementów, nad którymi uczestnicy pracowali podczas zajęć. Wieloletnie doświadczenie, pozytywna, zaraźliwa energia i ogromna pasja do teatru – tymi cechami prowadzące sprawiły, że zajęcia były wyjątkowe i niezapomniane. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, za współpracę, radość tworzenia i uczestniczenie w szalonej teatralnej wycieczce.

 

Sprawdź również

Skip to content