2017 – ZOK

FUMA

 
Jury w składzie: Aleksander Maliszewski (przewodniczący), Kasia Kowalska, Eugeniusz Banachowicz, Tadeusz Szarwaryn i Jarosław Wasik po wysłuchaniu prezentacji wokalnych 30 uczestników koncertów konkursowych, które odbyły się w dniu 9 czerwca w Hydro(za)gadce postanowiło przyznać:
 
 
Grand Prix Festiwalu i Nagroda Prezydenta Miasta Zielona Góra Janusza Kubickiego oraz nagroda Dyrektora Zielonogórskiego Ośrodka Kultury
Urszula Kowalska (Skierniewice, woj. łódzkie)
 
 
Nagroda Europejskiej Fundacji Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży „Młodzi Artyści” FUMA oraz nagroda Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz nominacja do festiwali: Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie i Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Kwietnik” w Kutnie
Aleksandra Łodzińska (Puławy, woj. lubelskie)
 
 
 Nagroda Europejskiej Fundacji Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży „Młodzi Artyści” FUMKA oraz nagroda Dyrektora Zielonogórskiego Ośrodka Kultury oraz nominacja do Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Kwietnik” w Kutnie
Stanisław Kukulski (Warszawa, woj. mazowieckie)
 
 
Nagrody Dyrektora Zielonogórskiego Ośrodka Kultury:
 
Barbara Małecka (Nowy Dwór Mazowiecki, woj. mazowieckie)
 
 
 Hania Sztachańska (Rokietnica, woj. wielkopolskie)
 
 
Szymon Rzeszowski (Żagań, woj. lubuskie)
 
 
 Nagroda Stowarzyszenia Moje Miasto
Kinga Dziduch (Biłgoraj, woj. lubelskie)
 
 
 Nagroda Aeroklubu Ziemi Lubuskiej oraz wyróżnienie Europejskiej Fundacji Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży „Młodzi Artyści”
Duet: Maja Gizicka i Nadia Krzyśko (Zielona Góra, woj. lubuskie)
 
 
 Nagroda „Kibica Festiwalu” oraz wyróżnienie Europejskiej Fundacji Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży „Młodzi Artyści”
Kamil Kilian (Niemodlin, woj. opolskie)
 
 
 Wyróżnienie Europejskiej Fundacji Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży „Młodzi Artyści”
Daria Domitrz (Warszawa, woj. mazowieckie)
 



























WYKONAWCY KONCERTÓW KONKURSOWYCH – FUMA 2017

 
W dniu 7 maja, Rada Artystyczna Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA 2017, której przewodniczył Aleksander Maliszewski, po wysłuchaniu nadesłanych zgłoszeń (167) zakwalifikowała do udziału w koncertach konkursowych Festiwalu (9 czerwca 2017 roku) następujące osoby:
 
KONKURS DZIECIĘCY:
Zuzanna Bar (Twardawa, województwo opolskie)
Daria Domitrz (Warszawa, województwo mazowieckie)
Duet: Maja Gizicka i Nadia Krzyśko (Zielona Góra, województwo lubuskie)
Martyna Hawryluk (Tomaszowo, województwo lubuskie)
Klaudia Hejman (Ślesin, województwo wielkopolskie)
Kamil Kilian (Niemodlin, województwo opolskie),
Stanisław Kukulski (Warszawa, województwo mazowieckie)
Marta Popiel (Ostrów Wielkopolski, województwo wielkopolskie)
Weronika Suszek (Puławy, województwo lubelskie)
Hanna Sztachańska (Rokietnica, województwo wielkopolskie)
Alena Tomaszewska (Lubin, województwo dolnośląskie)
Oliwia Zalewska (Kędzierzyn-Koźle, województwo opolskie)
 
KONKURS MŁODZIEŻOWY:
Tomasz Baracz (Józefów, województwo mazowieckie)
Martyna Białko (Żagań, województwo lubuskie)
Julia Bojur (Zawady, województwo śląskie)
Klaudia Borejko (Łuków, województwo lubelskie)
Alicja Dawidowicz (Cybinka, województwo lubuskie)
Kinga Dziduch (Biłgoraj, województwo lubelskie)
Kaja Frankiewicz (Sława, województwo lubuskie)
Klaudia Gruchała (Grębocice, województwo dolnośląskie)
Julia Jadczyszyn (Tomaszów Lubelski, województwo lubelskie)
Aleksandra Łodzińska (Puławy, województwo lubelskie)
Weronika Maciejewska (Kożuchów, województwo lubuskie)
Kalina Marusiak (Gubin, województwo lubuskie)
Anna Poszelużna (Wschowa, województwo lubuskie)
Szymon Rzeszowski (Żagań, województwo lubuskie)
Aleksandra Wójcik (Tomaszów Lubelski, województwo lubelskie)
Natalia Zastępa (Krapkowice, województwo opolskie)
oraz:
Urszula Kowalska (Skierniewice, województwo łódzkie) – laureatka VII Festiwalu Piosenki „Rozdźwięki” – Kutno 2016
Barbara Małecka  (Nowy Dwór Mazowiecki, województwo mazowieckie) – laureatka VI Mazowieckiego Festiwalu Piosenki – Izabelin 2017

 





























WYKONAWCY KONCERTÓW KONKURSOWYCH – FUMA 2017

 
W dniu 7 maja, Rada Artystyczna Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA 2017, której przewodniczył Aleksander Maliszewski, po wysłuchaniu nadesłanych zgłoszeń (167) zakwalifikowała do udziału w koncertach konkursowych Festiwalu (9 czerwca 2017 roku) następujące osoby:
 
KONKURS DZIECIĘCY:
Zuzanna Bar (Twardawa, województwo opolskie)
Daria Domitrz (Warszawa, województwo mazowieckie)
Duet: Maja Gizicka i Nadia Krzyśko (Zielona Góra, województwo lubuskie)
Martyna Hawryluk (Tomaszowo, województwo lubuskie)
Klaudia Hejman (Ślesin, województwo wielkopolskie)
Kamil Kilian (Niemodlin, województwo opolskie),
Stanisław Kukulski (Warszawa, województwo mazowieckie)
Marta Popiel (Ostrów Wielkopolski, województwo wielkopolskie)
Weronika Suszek (Puławy, województwo lubelskie)
Hanna Sztachańska (Rokietnica, województwo wielkopolskie)
Alena Tomaszewska (Lubin, województwo dolnośląskie)
Oliwia Zalewska (Kędzierzyn-Koźle, województwo opolskie)
 
KONKURS MŁODZIEŻOWY:
Tomasz Baracz (Józefów, województwo mazowieckie)
Martyna Białko (Żagań, województwo lubuskie)
Julia Bojur (Zawady, województwo śląskie)
Klaudia Borejko (Łuków, województwo lubelskie)
Alicja Dawidowicz (Cybinka, województwo lubuskie)
Kinga Dziduch (Biłgoraj, województwo lubelskie)
Kaja Frankiewicz (Sława, województwo lubuskie)
Klaudia Gruchała (Grębocice, województwo dolnośląskie)
Julia Jadczyszyn (Tomaszów Lubelski, województwo lubelskie)
Aleksandra Łodzińska (Puławy, województwo lubelskie)
Weronika Maciejewska (Kożuchów, województwo lubuskie)
Kalina Marusiak (Gubin, województwo lubuskie)
Anna Poszelużna (Wschowa, województwo lubuskie)
Szymon Rzeszowski (Żagań, województwo lubuskie)
Aleksandra Wójcik (Tomaszów Lubelski, województwo lubelskie)
Natalia Zastępa (Krapkowice, województwo opolskie)
oraz:
Urszula Kowalska (Skierniewice, województwo łódzkie) – laureatka VII Festiwalu Piosenki „Rozdźwięki” – Kutno 2016
Barbara Małecka  (Nowy Dwór Mazowiecki, województwo mazowieckie) – laureatka VI Mazowieckiego Festiwalu Piosenki – Izabelin 2017




























WYKONAWCY KONCERTÓW KONKURSOWYCH – FUMA 2017

 
W dniu 7 maja, Rada Artystyczna Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA 2017, której przewodniczył Aleksander Maliszewski, po wysłuchaniu nadesłanych zgłoszeń (167) zakwalifikowała do udziału w koncertach konkursowych Festiwalu (9 czerwca 2017 roku) następujące osoby:
 
KONKURS DZIECIĘCY:
Zuzanna Bar (Twardawa, województwo opolskie)
Daria Domitrz (Warszawa, województwo mazowieckie)
Duet: Maja Gizicka i Nadia Krzyśko (Zielona Góra, województwo lubuskie)
Martyna Hawryluk (Tomaszowo, województwo lubuskie)
Klaudia Hejman (Ślesin, województwo wielkopolskie)
Kamil Kilian (Niemodlin, województwo opolskie),
Stanisław Kukulski (Warszawa, województwo mazowieckie)
Marta Popiel (Ostrów Wielkopolski, województwo wielkopolskie)
Weronika Suszek (Puławy, województwo lubelskie)
Hanna Sztachańska (Rokietnica, województwo wielkopolskie)
Alena Tomaszewska (Lubin, województwo dolnośląskie)
Oliwia Zalewska (Kędzierzyn-Koźle, województwo opolskie)
 
KONKURS MŁODZIEŻOWY:
Tomasz Baracz (Józefów, województwo mazowieckie)
Martyna Białko (Żagań, województwo lubuskie)
Julia Bojur (Zawady, województwo śląskie)
Klaudia Borejko (Łuków, województwo lubelskie)
Alicja Dawidowicz (Cybinka, województwo lubuskie)
Kinga Dziduch (Biłgoraj, województwo lubelskie)
Kaja Frankiewicz (Sława, województwo lubuskie)
Klaudia Gruchała (Grębocice, województwo dolnośląskie)
Julia Jadczyszyn (Tomaszów Lubelski, województwo lubelskie)
Aleksandra Łodzińska (Puławy, województwo lubelskie)
Weronika Maciejewska (Kożuchów, województwo lubuskie)
Kalina Marusiak (Gubin, województwo lubuskie)
Anna Poszelużna (Wschowa, województwo lubuskie)
Szymon Rzeszowski (Żagań, województwo lubuskie)
Aleksandra Wójcik (Tomaszów Lubelski, województwo lubelskie)
Natalia Zastępa (Krapkowice, województwo opolskie)
oraz:
Urszula Kowalska (Skierniewice, województwo łódzkie) – laureatka VII Festiwalu Piosenki „Rozdźwięki” – Kutno 2016
Barbara Małecka  (Nowy Dwór Mazowiecki, województwo mazowieckie) – laureatka VI Mazowieckiego Festiwalu Piosenki – Izabelin 2017
 
 

9 czerwca, godzina 12.00
DZIECIĘCY KONCERT KONKURSOWY FUMKA
wykonawcom towarzyszy Orkiestra Festiwalowa
pod kierownictwem Krzysztofa Mrozińskiego
Hydro(za)gadka, ZOK, ul. Festiwalowa 3
Wstęp wolny

9 czerwca, godzina 18.00
MŁODZIEŻOWY KONCERT KONKURSOWY FUMA
wykonawcom towarzyszy Orkiestra Festiwalowa
pod kierownictwem Krzysztofa Mrozińskiego
Hydro(za)gadka, ZOK, ul. Festiwalowa 3
Wstęp wolny
10 czerwca, godzina 19.00
KONCERT GALOWY
wykonawcom towarzyszy Orkiestra Festiwalowa
pod kierownictwem Krzysztofa Mrozińskiego
Gwiazda wieczoru – Kasia Kowalska
Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego, ul. Podgórna 50
Bilety w cenie 40 zł normalny i 20 zł ulgowy do nabycia na abilet.pl oraz na godzinę przed koncertem (tylko w przypadku jeżeli wcześniej nie zostaną wyprzedane)

 

KONCERT GALOWY
9. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA 2017
Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego, ul. Podgórna 50

 

 

Dyrektor Festiwalu
Agata Miedzińska
e-mail: agata@zok.com.pl

Biuro Organizacyjne Festiwalu
Tomasz Korniluk
068 451 10 11, e-mail: promocja@zok.com.pl

Kierownik Muzyczny Festiwalu
Krzysztof Mroziński
068 451 10 02, e-mail: kris@zok.com.pl